2. Procedure
Procedure
Titel: Verkoop Kavel H tbv tankstation en truckparking
Beschrijving: Als onderdeel van een ‘Aanvullende overeenkomst/opdracht aan GR Nieuw Reijerwaard’ d.d. 13 september 2011 is aan de GRNR de opdracht meegegeven om ‘parkeervoorzieningen te realiseren ten behoeve van wachtparkeerders. In het inpassingplan is de vestiging van een (collectieve) parkeervoorziening/(openbare) vrachtwagenparkeerplaats mogelijk gemaakt voor de gronden met bestemming ‘Bedrijventerrein’. Voor de gronden met deze bestemming is in het inpassingsplan tevens mogelijk gemaakt ‘een motorbrandstofpunt zonder LPG’ te realiseren. De ontwikkeling van een truckparking en tankstation biedt de mogelijkheid voor een koppeling met verschillende andere functies en doelstellingen. GRNR heeft op Kavel H de mogelijkheid gezien om bovenstaande opdrachten inzake een truckparking en een tankstation gerealiseerd te krijgen en wenst nu over te gaan tot verkoop van dit aaneengesloten kavel. Verkoop vindt plaats voor minimaal € 17.400.000 excl BTW
Interne identificatiecode: OVK/00179
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223720 Bouwen van tankstation
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Verkoop Kavel H tbv een truckparking en tankstation
Beschrijving: Als onderdeel van een ‘Aanvullende overeenkomst/opdracht aan GR Nieuw Reijerwaard’ d.d. 13 september 2011 is aan de GRNR de opdracht meegegeven om ‘parkeervoorzieningen te realiseren ten behoeve van wachtparkeerders. In het inpassingplan is de vestiging van een (collectieve) parkeervoorziening/(openbare) vrachtwagenparkeerplaats mogelijk gemaakt voor de gronden met bestemming ‘Bedrijventerrein’. Voor de gronden met deze bestemming is in het inpassingsplan tevens mogelijk gemaakt ‘een motorbrandstofpunt zonder LPG’ te realiseren. De ontwikkeling van een truckparking en tankstation biedt de mogelijkheid voor een koppeling met verschillende andere functies en doelstellingen. GRNR heeft op Kavel H de mogelijkheid gezien om bovenstaande opdrachten inzake een truckparking en een tankstation gerealiseerd te krijgen en wenst nu over te gaan tot verkoop van dit aaneengesloten kavel. Verkoop van Kavel H tegen minimaal het Minimumbod en de eisen zoals omschreven in de Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden