2. Procedure
Procedure
Titel: Architectenselectie Nieuwbouw KC De Stern in Rotterdam
Beschrijving: Architectenselectie IKC De Stern in Rotterdam circa 4.500 m2 BVO
Interne identificatiecode: 23003
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Architectenselectie
Beschrijving: Het doel van deze Niet-openbare Europese aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer, die in Opdracht van de Opdrachtgever de zorg op zich neemt voor het ontwerp van de nieuwbouw van Integraal Kindcentrum De Stern inclusief kinderopvang en gymzaal in Rotterdam. Een IKC van ongeveer 4.500 m2 BVO
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen