723512-2024 - Resultaat
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Raamovereenkomst voor de milieutechnische verantwoorde afvoer en verwerking van reststoffen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de milieutechnische verantwoorde afvoer en verwerking van reststoffen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de milieutechnische verantwoorde afvoer en verwerking van reststoffen
Interne identificatiecode: ISVAG - 2024/101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ISVAG - 2024/101 - 1
Beschrijving: Afvoer en verwerking van ketelassen, vliegassen en mouwenfilterresidu
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ISVAG - 2024/101 - 2
Beschrijving: Afvoer en verwerking van bodemassen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: ISVAG - 2024/101 - 3
Beschrijving: Afvoer en verwerking van schroot
Interne identificatiecode: 3