2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringen: motorrijtuigen en omnium dienstopdrachten, arbeidsongevallen en schoolpolis
Beschrijving: Verzekeringen: motorrijtuigen en omnium dienstopdrachten, arbeidsongevallen en schoolpolis
Interne identificatiecode: PPP0YG-234/4025/SMI-2023-015
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Verzekering motorrijtuigen en omnium dienstopdrachten
Beschrijving: Verzekering motorrijtuigen en omnium dienstopdrachten
Interne identificatiecode: SMI-2023-015
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (extra waarborg: Stadsfietsen – MTB- Koersfiets gemotoriseerde voortbewegingstoestellen en andere (bv lig-, bak- of plooifietsen,) al dan niet elektrisch aangedreven, autonoom tot max 25 km/uur of met trapondersteuning tot max 45 km/u Eigendom van een personeelslid van verzekeringnemer, of toebehorend aan een bij voornoemd persoon inwonende persoon die op hetzelfde adres gedomicilieerd is;)
Perceel: LOT-0002
Titel: Polis arbeidsongevallen
Beschrijving: Polis arbeidsongevallen
Perceel: LOT-0003
Titel: Polis onderwijsinstellingen
Beschrijving: Polis onderwijsinstellingen