723688-2026 - Mededinging
Nederland – Uitrusting voor de scheepvaart – 31219804 – Oliegeleidende schermen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 31219804 – Oliegeleidende schermen
Beschrijving: De inkoop van oliegeleidende schermen met toebehoren voor het bestrijden van waterverontreinigingen op de Nederlandse binnenwateren, de Nederlandse territoriale zee en de Nederlandse Exclusieve Economische Zone (EEZ). zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 31219804
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34930000 Uitrusting voor de scheepvaart
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1