See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor de herinrichting van de Meenseweg (tussen Kruiskalsijdestraat en Steverlyncklaan) : wegenis- en rioleringswerken
Beschrijving: Het wegenis- en rioleringsstelsel in de Meenseweg (tussen Kruiskasoijdestraat en Steverlyncklaan) is dringend aan vernieuwing toe. De voorliggende opdracht omvat de volledige studie : van opmaak voorontwerp tot definitieve oplevering van de werken (aanleg gescheiden rioleringsstelsel + volledige heraanleg van de wegenis met nieuwe voet- en fietspaden). De opdracht wordt gefinancierd door de stad Ieper voor het grootste deel met eigen middelen. Er wordt een subsidie gevraagd bij de Provincie via BFF voor de aanleg van de fietspaden en in principe zijn noch onteigeningen, noch een omgevingsvergunning noodzakelijk.
Interne identificatiecode: PPP088-2201/6453/2026/OD_03/STAD
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/OD_03/STAD_1