See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Keukentoestellen studentenrestaurant
Beschrijving: De opdracht betreft de Levering en plaatsing van keukentoestellen en korvenafwasmachine in de keuken van het studentenrestaurant in het nieuwe sportgebouw van Campus Drie Eiken.
Interne identificatiecode: PPP0IA-432/4436/24118
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39314000 Industriële keukenuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Keukentoestellen
Beschrijving: Keukentoestellen
Interne identificatiecode: 24118_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Korvenafwasmachine
Beschrijving: Korvenafwasmachine
Interne identificatiecode: 24118_2