2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele middelen Raadszaal
Beschrijving: Gemeente Veenendaal zoekt één opdrachtnemer voor levering, implementatie, onderhoud en beheer van audiovisuele middelen in de raadszaal. De opdracht omvat levering van een vast bekabelde audiovisuele installatie (inclusief bedieningsschermen, vergadermanagementsoftware, microfoons, camera's, videoschermen, geluidsweergave, presentatie- en opnamemogelijkheden en een oplossing tegen uitval), implementatie (installatie, koppelingen met Notubiz-Notucast, workshops, design, gebruiksrechten, testen en training), en onderhoud na acceptatie (software, hardware, dienstverlening op afstand en continuering gebruiksrechten). Deze opdracht omvat de levering, implementatie, onderhoud en beheer van een vast bekabelde audiovisuele installatie voor de raadzaal. Dit omvat o.a. bedieningsschermen, vergadermanagementsoftware, microfoons, camera's, videoschermen, geluidsweergave, presentatie- en opnamemogelijkheden, signaaldistributie en een oplossing ter voorkoming van uitval. De implementatie omvat o.a. installatie, koppelingen met Notubiz-Notucast, workshops, design, gebruiksrechten, testen en training. Het onderhoud omvat o.a. software, hardware, dienstverlening op afstand en continuering van gebruiksrechten, conform overeengekomen kwaliteits- en continuïteitscriteria.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Veenendaal zoekt één opdrachtnemer voor levering, implementatie, onderhoud en beheer van audiovisuele middelen in de raadszaal. De opdracht omvat levering van een vast bekabelde audiovisuele installatie (inclusief bedieningsschermen, vergadermanagementsoftware, microfoons, camera's, videoschermen, geluidsweergave, presentatie- en opnamemogelijkheden en een oplossing tegen uitval), implementatie (installatie, koppelingen met Notubiz-Notucast, workshops, design, gebruiksrechten, testen en training), en onderhoud na acceptatie (software, hardware, dienstverlening op afstand en continuering gebruiksrechten).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Commissiezaal (optioneel) Naast de levering van audiovisuele middelen voor de Raadzaal, bestaat er een optie voor de inrichting van de Commissiezaal. Deze optie kan worden uitgeoefend door de gemeente binnen 24 maanden na ondertekening van de overeenkomst. Optie Commissiezaal: Indien de gemeente kiest voor identieke specificaties als in de Raadzaal, wordt de prijs voor deze optie naderhand bepaald op basis van de dan geldende marktcondities. Inschrijvers dienen wel een separate, indicatieve prijsopgave hiervoor in te dienen. Deze prijsopgave is niet bindend en maakt geen deel uit van de beoordeling van de inschrijvingen. De geraamde waarde voor deze Optie bedraagt maximaal €275.000 (exclusief BTW), inclusief jaarlijks beheer en support. In deze berekening is uitgegaan van een looptijd van 5 jaar, waar geen rechten aan ontleend kunnen worden. Bij het aangaan van de overeenkomst dient de raming aangepast te worden op basis van de daadwerkelijke looptijd. Herzieningsclausule Commissiezaal: Mochten de specificaties voor de Commissiezaal afwijken van de Raadzaal, of indien er sprake is van meerwerk, zal de prijs hiervoor worden bepaald op basis van het door de inschrijver opgegeven uurtarief of de prijslijst voor meerwerk. De gemeente zal de gewenste afwijkingen of het meerwerk specificeren, waarna de opdrachtnemer een offerte opstelt.