2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst werken distributienetwerk
Beschrijving: De opdracht betreft werken, vernieuwingen en uitbreidingen aan de waterleidingen in het distributienetwerk van water-link. De werken situeren zich op het grondgebied van de gemeenten behorende tot het verzorgingsgebied van water-link, inclusief (wordt dus ook als verzorgingsgebied beschouwd) het Haven- en Industriegebied Linker en Rechter Schelde Oever en Beveren, of waar de leidingen naar het verzorgingsgebied doorheen lopen, of binnen de productiecentra Notmeir-Walem-Oelegem te Lier, Duffel en Ranst, of binnen het Hoofdpompstation Luithagen te Mortsel, of in alle andere zones waarin zich installaties e.d., toebehorende tot of ter beschikking gesteld van water-link bevinden. Dit komt jaarlijks neer op ± 50 km GN-leidingen (tussen DN80 - DN300) en ± 2 kme PE-leidingen (tussen DE40 - DE160) en de daarbij horende overkoppelingen en vernieuwingen van de aansluitingen. De opdracht zal in twee percelen opgedeeld worden: - perceel 1: 70% van de werken - perceel 2: 30% van de werken Er zal per perceel gegund worden aan één ondernemer. Inchscijrvers kunnen zich kandidaat stellen voor één of beide percelen, maar zullen enkel per perceel worden geselecteerd. De gunning per perceel zal gebeuren op basis van de economisch meest voordelige offerte op basis van de gunningscriteria.
Interne identificatiecode: PPP06P-715/5679/2025-LR0015896 (2)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - Werken distributienetwerk (70%)
Beschrijving: nog te beschrijven
Interne identificatiecode: 2025-LR0015896 (2)_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - werken distributienetwerk (30%)
Beschrijving: PERCEEL 2 - werken distributienetwerk (30%)
Interne identificatiecode: 2025-LR0015896 (2)_2
Aanvullende classificatie (cpv): 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen