2. Procedure
Procedure
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschrijving: De Opdracht bevat het leveren van warme drankenvoorzieningen en aanverwante producten inclusief dienstverlening ten behoeve van de medewerkers van VGGM. Wij werken 24 uur per dag en 7 dagen per week aan publieke veiligheid en gezondheid. Daar horen automaten bij die presteren. We wensen een ongestoorde continuïteit en beschikbaarheid. Voor onze collega’s willen we een zo hoog mogelijke tevredenheid nastreven als het gaat om smaak en beleving. De automaten moeten van hoog niveau zijn, uniform, passend bij het gebruik (differentiatie) en eenvoudig in onderhoud. 64 gehuurde automaten inclusief correctief en preventief onderhoud. 27 Automaten zullen voorzien moeten worden van een Full service dienstverlening.
Interne identificatiecode: TN618447
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 03131100 Koffiebonen, 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten, 39711310 Elektrische koffiezetapparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Huur/levering van de warme drankenvoorziening en aanverwante producten 64 gehuurde automaten inclusief correctief en preventief onderhoud. 27 Automaten zullen voorzien moeten worden van een Full service dienstverlening.
Interne identificatiecode: 1