2. Procedure
Procedure
Titel: Fitnessapparatuur Levering en onderhoud
Beschrijving: De opdracht bestaat uit de drie onderdelen, te weten: - Advisering en afstemming in het voorbereidings- en realisatieproces - Levering, plaatsing en installatie van fitnessapparatuur alsmede inruil oude apparatuur - De garantie en jaarlijkse onderhoud van de fitnessapparatuur.
Interne identificatiecode: T122618
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37440000 Fitnessuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 51121000 Installatiediensten voor fitnessapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000