2. Procedure
Procedure
Titel: Card Management System inclusief kaarten
Beschrijving: WUR wenst een contract van 10 jaar af te sluiten voor een Card Management Systeem inclusief kaarten. Middels deze publicatie komt de aanbesteding de de publicatie met kenmerk P227087-2024, met tenderned kenmerk 462073 te vervallen!
Interne identificatiecode: Card management System inclusief kaarten
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000