72410-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor bedrijfsgeneeskunde – Arbodienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Arbodienstverlening
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor arbodienstverlening. De duur van deze overeenkomst is drie (3) jaar met vier (4) optionele verlengingen van één jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2024 en eindigt op 1 juli 2027. 1.400.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor arbodienstverlening. De duur van deze overeenkomst is drie (3) jaar met vier (4) optionele verlengingen van één jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juli 2024 en eindigt op 1 juli 2027.
Interne identificatiecode: 1