2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud technische installaties
Beschrijving: De opdracht betreft het onderhoud aan technische installaties van vier gemeentelijke gebouwen vallend onder de organisatie Noaberkracht Dinkelland Tubbergen. Het gaat om twee gemeentewerven en twee gemeentehuizen. Door de diversiteit en staat van de installaties zoekt de opdrachtgever een totaalinstallateur die zo Noaberkracht volledig kan ontzorgen in het onderhouden van de diverse technische installaties. Het gemeentehuis te Denekamp en de gemeentewerf te Ootmarsum bestaan beide twintig (20) jaar in 2027. Dit geldt ook voor de installaties die onderdeel zijn van deze panden. Het gemeentehuis in Tubbergen stamt uit 1931 en beschikt over oudere installaties waarbij de focus voor nu ligt op in stand houden. De verwachting is dat dit meer werk zal brengen. Daarnaast is onbekend wat er in de toekomst zal gebeuren met het gemeentehuis van Tubbergen wat de vraag naar onderhoud in het gemeentehuis onzeker maakt. Behorend tot de opdracht zijn in ieder geval doch niet uitputtend de volgende werkzaamheden: • Preventief onderhoud; • Correctief onderhoud; • Keurings- en inspectieonderhoud; • Achterstallig onderhoud; • Documenten- en tekeningenbeheer.
Interne identificatiecode: T112663
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aanbesteding is een Europese openbare procedure Dit betekent dat de opdracht openbaar is aangekondigd op www.Tenderned.nl en www.ted.eu via Mercell. Iedereen die geïnteresseerd is, kan zich aanmelden voor deze aanbesteding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000