724226-2024 - Mededinging
België – Benodigdheden voor begrafenissen – Leveren en plaatsen van grafkelders, columbariumnissen, columbariumpijlers en urnenkelders
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en plaatsen van grafkelders, columbariumnissen, columbariumpijlers en urnenkelders
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Leveren en plaatsen van grafkelders, columbariumnissen, columbariumpijlers en urnenkelders. De gevraagde prestaties omvatten onder andere (deze lijst is niet-limitatief): • Het uitgraven; en • Het leveren van grafkelders, columbariumnissen, columbariumpijlers en urnenkelders; en • Het inwerken van de columbariumpijlers in de grond, met bijhorende grondwerken; en • … De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Leveren en plaatsen van grafkelders, columbariumnissen en urnenkelders ” Geraamde hoeveelheden (gebaseerd op afname periode 2020-2023) - Grafkelders van 2 personen: 35 stuks per jaar - Columbariumnissen: 13 stuks per jaar + 2 voetstukken per jaar - Urnenkelders: voor 2 urnen: 85 stuks per jaar - Afdekplaten in arduin: 85 stuks per jaar Perceel 2 “Leveren en plaatsen van columbariumpijlers” Geraamde hoeveelheden: - Columbariumpijler: 2 stuks per jaar
Interne identificatiecode: PPP028-2076/4159/24d0192
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39296000 Benodigdheden voor begrafenissen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveren en plaatsen van grafkelders, columbariumnissen en urnenkelders
Beschrijving: Geraamde hoeveelheden (gebaseerd op afname 2020-2023) - Grafkelders van 2 personen: ongeveer 35 stuks per jaar - Columbariumnissen: 13 stuks per jaar + 2 voetstukken per jaar - Urnenkelders: 85 stuks voor 2 urnen per jaar - Afdekplaten in arduin: 85 stuks per jaar
Interne identificatiecode: 24d0192_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Leveren en plaatsen van columbariumpijlers
Beschrijving: Geraamde hoeveelheden: - Columbariumpijler: 2 stuks per 12 maanden
Interne identificatiecode: 24d0192_2