724421-2026 - Resultaat
Nederland – Energie en aanverwante diensten – Scenariostudies WUPe
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Scenariostudies WUPe
Beschrijving: De Aanbestedende dienst is op zoek naar drie (3) Opdrachtnemers om een Raamovereenkomst mee te sluiten die toeziet op: het uitvoeren van een onafhankelijke scenariostudie voor een aardgasvrije warmtevoorziening in een bepaald gebied, om per cluster van gebouwtypen technisch, financieel en maatschappelijk haalbare warmteopties te vergelijken en te komen tot een onderbouwd voorkeursscenario voor het wijkuitvoeringsplan voor de energievoorziening (WUPe). Binnen deze Raamovereenkomst verwachten wij in totaal 8-12 scenariostudies voor WUPes te gunnen. De scenariostudies voor de WUPe’s in de wijk De Blaak en de dorpen Biezenmortel en Berkel-Enschot zullen in ieder geval onder de beoogde Raamovereenkomst vallen omdat voor deze opdrachten nog geen Opdrachtnemers zijn gecontracteerd. Voor een nadere omschrijving van het Programma van Eisen waaraan een scenariostudie voor een WUPe moet voldoen, wordt verwezen naar Bijlage 2.
Interne identificatiecode: 2026_051_RUI_RO
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1