724431-2022 - MededingingNederland-Amersfoort: Touchscreenmonitors
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Touchscreens
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
Het voorzien in Touchscreens ten behoeve van KPOA, Meerkring en SIMON. Daarnaast zijn montage, installatie, service en beheer van belang.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is, conform begroting, per bestuur ongeveer:
Bestuur Omvang
KPOA Circa 250 stuks over de looptijd
Meerkring Circa 275 stuks over de looptijd
SIMON Circa 100 stuks over de looptijd
Aan de aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. KPOA fuseert mogelijk met SKOSS. In dat geval wordt de opdracht uitgebreid met 75 Touchscreens.