2. Procedure
Procedure
Titel: Inrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
Beschrijving: De opdracht betreft hoofdzakelijk een levering, bestaande uit het leveren en gebruiksklaar opleveren van de sporttechnische inrichting van Sportzaal Willem-Alexander. De montage- en installatiewerkzaamheden zijn ondersteunend aan de levering en maken hiervan onlosmakelijk onderdeel uit. De gekozen CPV-codes sluiten aan bij de aard van de opdracht en zorgen ervoor dat de aanbesteding vindbaar is voor de relevante markt. De in de inventarisatielijst opgenomen aantallen zijn indicatief. Inschrijvers dienen hun aanbieding hierop te baseren. De definitieve omvang van de levering wordt bepaald aan de hand van de uiteindelijke behoefte van de opdrachtgever binnen de grenzen van de opdracht.
Interne identificatiecode: -1.857.1/00331
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 37420000 Uitrusting voor gymnastiekzaal
Aanvullende classificatie (cpv): 37421000 Gymmatten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1