See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille van de Erasmushogeschool Brussel
Beschrijving: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille van de Erasmushogeschool Brussel
Interne identificatiecode: JUR/2024/VERZ
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: materiële schade
Beschrijving: - Luik 1.1: Brandverzekering - Luik 1.2: Alle risico’s elektronica - Luik 1.3: Alle risico’s materiaal (RITCS) - Luik 1.4: Alle risico's kunstverzekering permanente collectie - Luik 1.5: Alle risico's fietsen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: ongevallen
Beschrijving: Luik 2.1: Arbeidsongevallen stagiairs Luik 2.2: Arbeidsongevallen personeel VZW
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: aansprakelijkheid
Beschrijving: - Luik 3.1: Algemene burgerlijke aansprakelijkheid en Lichamelijke Ongevallen Hogeschool - Luik 3.2: Lichamelijke Ongevallen onbezoldigde medewerkers, vrijwilligers en gastacteurs - Luik 3.3: Objectieve aansprakelijkheid Brand en ontploffing - Luik 3.4: Bestuurdersaansprakelijkheid van de bestuurders en van de leden van de departementsraden - Luik 3.5: Burgerlijke aansprakelijkheid tijdelijke ingebruikname lokalen van een verzekerde - Luik 3.6: Burgerlijke aansprakelijkheid tijdelijke ingebruikname lokalen van een derde
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: auto
Beschrijving: - Luik 4.1: Autoverzekering - Luik 4.2: Omnium dienstopdrachten
Interne identificatiecode: 4