724863-2025 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – DAS Computers, servers en toebehoren - 2025 Q1Q2 opdrachten gegund
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Computers, servers en toebehoren - 2025 Q1Q2 opdrachten gegund
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q1 en Q2 van 2025 vanuit de "DAS computers, servers en toebehoren" met referentie TN455360. De totale gegunde waarde van drie DAS opdrachten bij elkaar opgeteld is € 405.100,- ex btw
Interne identificatiecode: zaaknummers 392690, 501102, 574743
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DAS opdracht 2025-392690
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q1 en Q2 van 2025 vanuit de "DAS computers, servers en toebehoren" met referentie TN455360.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: DAS opdracht 2025-501102
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: DAS opdracht 2025-574743
Beschrijving: Dit betreft alleen de publicatie van de gegunde opdrachten in de periode Q1 en Q2 van 2025 vanuit de "DAS computers, servers en toebehoren" met referentie TN455360
Interne identificatiecode: 3