724932-2022 - MededingingNederland-Lelystad: Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BE-2023.01 Maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijk gebied van de Noordoostpolder
Referentienummer: INKO-02008
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbestedende dienst beoogt om te komen tot Opdrachtverlening aan één Opdrachtnemer voor het bestek BE-2023.01 betreft "het maaien van watergangen en bijkomende werken in het landelijke gebied van de Noordoostpolder".
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- het knippen/vegen/korven nat gedeelte watergangen;
- het klepelen/maaien van bermen, onder- en plasbermen en taluds van traditionele, duurzame en natuurvriendelijke oevers van vaarten, tochten en poelen;
- het klepelen/maaien van taluds en bodems van d-tochten;
- het maaien van kades;
- het maaien rondom bootinlaten, peilschalen en stuwen;
- het maaien van loswallen;
- het opharken, verhakselen en verspreiden van maaisel vrijgekomen uit taluds en bermen;
- het maaien ten behoeve van de biodiversiteit;
- het uitkrabben plasberm;
- het inzetten van materieel en personeel, tbv klein onderhoud - het verrichten onderhoudswerken aan beschoeiingen en alle bijkomende werkzaamheden.