2. Procedure
Procedure
Titel: 10100054322 - BD/DGPenV - Inhuur projectleider verkennen toekomst persalarmeringen
Beschrijving: Het BD/DGPenV wenst een projectleider verkennen toekomst persalarmeringen in te huren.
Interne identificatiecode: 10100054322
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 1 332 uur