2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud begraafplaatsen
Beschrijving: Het uit te voeren werk is gelegen op de begraafplaatsen van de gemeente Barneveld. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het maaien van gras; b. het maaien van bloembollenloof; c. het bijmaaien rondom bomen en obstakels in gras; d. het steken van graskanten; e. het maaien van overige kruidenvegetatie; f. onkruidbeheersing op (half)verhardingen; g. onkruidbeheersing op onbeteelt terrein. Gemiddeld tussen de € 150.000,- en € 200.000,- per jaar (excl. BTW).
Interne identificatiecode: 25.BEHEER.01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument. Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocument.