725233-2026 - Resultaat
Nederland – Lichte containers – Aanschaf van geconditioneerde containers met mobiele magazijninrichting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf van geconditioneerde containers met mobiele magazijninrichting
Beschrijving: De opdracht betreft een vierjarige raamovereenkomst inzake het op afroep leveren en installeren van: - 8 ft 6 inch geconditioneerde containers (buitenmaten L-6,06m, W 2,44m, H 2,59m); - 8 ft geconditioneerde containers (buitenmaten L-6,06m, W 2,44m, H 2,44m); - De hoeveelheid geconditioneerde containers is gemaximaliseerd op 240 stuks gedurende de looptijd van de raamovereenkomst; - Mobiele magazijninrichting voor maximaal 240 stuks geconditioneerde containers. Het te leveren assortiment met betrekking tot de mobiele magazijninrichting dient onder andere te bestaan uit; mobiele schuifladekasten, schuifladestellingen, opbergkasten, magazijnstellingen en werkbladen voor het opbergen en zekeren van te transporteren materieel.
Interne identificatiecode: T136372
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44618100 Lichte containers
Aanvullende classificatie (cpv): 44613400 Opslagcontainers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 240 stuks