2. Procedure
Procedure
Titel: Doorvoerdichtingen voor aansluitingen
Beschrijving: In dit dossier worden doorvoerdichtingen aangekocht voor gas- en waterdichte muurdoorgangen van nutsleidingen bij aansluitingen.
Interne identificatiecode: FLU23L009
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39360000 Afdichtingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU23L009 - 1
Beschrijving: Doorvoerdichtingen voor aansluitingen
Interne identificatiecode: 1