725396-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Het verzorgen/leveren van taalonderwijs aan inburgeraars (B1-route en Z-route) gemeenten Westerveld en Steenwijkerland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het verzorgen/leveren van taalonderwijs aan inburgeraars (B1-route en Z-route) gemeenten Westerveld en Steenwijkerland
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is om een overeenkomst te sluiten met één partij voor het verzorgen/leveren van taalonderwijs aan Asielstatushouders. De gemeenten moeten vanuit de Wet inburgering 2021 drie leerroutes aanbieden: de B1- route, de Z-route en de Onderwijsroute. Deze opdracht betreft het verzorgen/leveren van taalonderwijs binnen de B1-route en de Z-route voor de gemeenten Steenwijkerland en Westerveld. De gemeenten Westerveld en Steenwijkerland willen een raamovereenkomst sluiten met één partij voor het verzorgen/leveren van taalonderwijs aan asielstatushouders, vanuit de Wet inburgering 2021. Het gaat hierbij om het geven van taalonderwijs binnen de B1-route en Z-route. Zowel de totale omvang van de opdracht als de verdeling van de aantallen asielstatushouders onder de Wet inburgering 2021 over de verschillende leerroutes is afhankelijk van externe omstandigheden die door de gemeenten niet kunnen worden beïnvloed (denk aan instroom asielzoekers en de taakstelling vanuit het Rijk). In 2024 zien we een verhoging van het aantal asielstatushouders ten opzichte van 2022 en 2023 (zie voor meer informatie par. 1.2 van de Uitnodiging tot Inschrijving). De Gemeente verwacht dat de aantallen in 2025 en verder ook hoger zullen zijn dan in de jaren 2022 en 2023.
Interne identificatiecode: 2023-022301
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het verzorgen/leveren van taalonderwijs aan inburgeraars (B1-route en Z-route) voor de gemeenten Westerveld en Steenwijkerland
Beschrijving: Opdrachtgever wil met met één (1) opdrachtnemer twee raamovereenkomsten afsluiten (Steenwijkerland en Westerveld), elk voor de duur van 4 jaar. De ingangsdatum is 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2028. Er is hierbij sprake van één (1) perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan verlengd worden.