2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor digiborden.
Beschrijving: Doelstelling van deze aanbesteding is om een (1) geschikte leverancier te vinden voor het leveren, installeren en onderhouden van digiborden (touchscreens om goed onderwijs te kunnen geven). Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de beste prijs-kwaliteitsverhouding’ het uitgangspunt is. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot uniforme dienstverlening, prijsstelling en voorwaarden voor de aanbestedende dienst. Voor deze procedure is gekozen omdat het drempelbedrag voor Europees aanbesteden overschreden wordt. De geschatte raming bedraagt circa € 1.100.000,- exclusief BTW. 75 inch digiborden: 2 stuks. 86 inch digiborden: 287 stuks, waarvan 236 stuks met Whiteboards (5 vlaks opstelling) en 51 stuks zonder.
Interne identificatiecode: P23-DIGIBORDEN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Digiborden
Beschrijving: De aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor alle scholen/ locaties de aanvraag samen te voegen. De redenen hiervoor zijn: dat het noodzakelijk is om zoveel mogelijk uniforme omgeving te creëren binnen de aanbestedende dienst en tussen scholen en locaties, uniform beheer en gebruik voor leerkrachten en maximale uitwisselbaarheid (ook van onderwijs gevend personeel) tussen locaties en scholen. Daarnaast is het uitvoeren van eerste lijn services zonder een samenvoeging sterk kostenverhogend binnen de bestaande organisaties. De aanbestedende dienst wil ondersteuning van de werkprocessen in combinatie met aanzienlijke kostenbesparing, gegeven de technologische mogelijkheden en voortschrijdende inzichten met minimale handhaving van de huidige functionaliteiten en kwaliteit. Zie opdrachtbeschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze raamovereenkomst heeft ten doel om voor de looptijd van in beginsel 24 maanden de voorwaarden vast te leggen waaronder nadere (toekomstige) leveringen, die onder de reikwijdte van de raamovereenkomst vallen, zullen worden gegund aan opdrachtnemer.