2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer & Onderhoud Technische Installaties
Beschrijving: TenneT is per 1 januari 2025 op zoek naar één opdrachtnemer voor het beheer en onderhoud van de technische installaties op verschillende locaties binnen TenneT.
Interne identificatiecode: EU-448
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: TenneT is een speciale-sectorbedrijf waarop de Aanbestedingswet 2012 van toepassing is. TenneT kiest voor deze aanbesteding voor de Europese Concurrentiegerichte Dialoog. Dit betekent dat de procedure in drie (3) fasen verloopt waarbij door middel van een selectie het aantal Gegadigden wordt beperkt. Ten behoeve van de selectie is deze uitnodiging tot Aanmelding opgesteld. De aanbestedingsprocedure doorloopt de volgende fasen: - In de selectiefase (fase 1) worden 5 (vijf) Gegadigden op basis van deze uitnodiging tot Aanmelding geselecteerd om deel te nemen aan fase 2; - In de dialoogfase (fase 2) worden de geselecteerde Gegadigden uitgenodigd voor dialoogronde 1 waarin de Gegadigden op basis van een uitnodiging tot het indienen van een dialoogproduct worden uitgenodigd een dialoogproduct in te dienen. De 3 (drie) Gegadigden met de hoogste eindscore voor het dialoogproduct worden uitgenodigd voor dialoogronde 2 en vervolgens voor fase 3; - In de offertefase (fase 3) worden geselecteerde Gegadigden uitgenodigd om op basis van een uitnodiging tot inschrijving een Inschrijving (offerte) in te dienen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 71340000 Geïntegreerde technische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie opdrachtomschrijving.