725674-2025 - Mededinging
Nederland – Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling – Reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering 2026-2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering 2026-2029
Beschrijving: reiniging vrijverval riolering; ➢ verwijderen obstakels uit de vrijverval riolering; ➢ afvoeren en storten vrijgekomen RKG-slib; ➢ inspecteren vrijverval riolering; ➢ aanleveren rapportages ca. 10.000 m1 riolering per jaar
Interne identificatiecode: 322978
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aan te besteden werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: ➢ reiniging vrijverval riolering; ➢ verwijderen obstakels uit de vrijverval riolering; ➢ afvoeren en storten vrijgekomen RKG-slib; ➢ inspecteren vrijverval riolering; ➢ aanleveren rapportages
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90490000 Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering
Beschrijving: De aan te besteden werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: ➢ reiniging vrijverval riolering; ➢ verwijderen obstakels uit de vrijverval riolering; ➢ afvoeren en storten vrijgekomen RKG-slib; ➢ inspecteren vrijverval riolering; ➢ aanleveren rapportages ca. 10.000 m1 riolering per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.