725782-2023 - Mededinging
Nederland – Instrumenten en apparaten voor landmeetkunde, hydrografie, oceanografie en hydrologie – Sensoren waterkwaliteit, modems, behuizing en plaatsing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sensoren waterkwaliteit, modems, behuizing en plaatsing
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van overeenkomsten met partijen zodat Aqualysis doel- en rechtmatig kan worden voorzien in haar behoefte op het gebied van sensormonitoring van de waterkwaliteit. Het gaat in deze behoefte om de levering én plaatsing van een totaalsysteem ten behoeve van sensormonitoring waarbij kan worden voorzien in een reeks standaardmetingen; zuurstof, geleidbaarheid, zuurgraad en temperatuur. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van deze opdracht is voor de komende jaren niet goed te ramen. De omvang is sterk afhankelijk van verschillende factoren waar Aqualysis maar beperkt invloed op heeft. De verwachting is dat de omvang van de opdracht gaandeweg zal groeien. Ook kan sprake zijn van opties (zoals het verwijderen van oude systemen en/of beheer en onderhoud), die al dan niet worden afgenomen en die als niet-exclusief moeten worden beschouwd. Dit betekent dat Aqualysis de vrijheid heeft de opties al dan niet binnen de raamovereenkomst te plaatsen en de opdrachten niet voorbehouden zijn aan de gecontracteerde partijen. De omvang van de opdracht is over de gehele looptijd van de opdracht geraamd op € 700.000,-. De genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Opdrachtnemer kan daar op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Aqualysis heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Het genoemde bedrag is exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38290000 Instrumenten en apparaten voor landmeetkunde, hydrografie, oceanografie en hydrologie
Aanvullende classificatie (cpv): 32552410 Modems, 38410000 Meetinstrumenten, 38424000 Meet- en controle-uitrusting, 50410000 Reparatie en onderhoud van meet-, test- en controleapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingen. Ook kan sprake zijn van opties (zoals het verwijderen van oude systemen en/of beheer en onderhoud), die al dan niet worden afgenomen en die als niet-exclusief moeten worden beschouwd. Dit betekent dat Aqualysis de vrijheid heeft de opties al dan niet binnen de raamovereenkomst te plaatsen en de opdrachten niet voorbehouden zijn aan de gecontracteerde partijen.