725871-2022 - MededingingBelgië-Hasselt: Meubilair
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van terreinmeubilair naast het toeristisch fietsroutenetwerk Limburg via een aankoopcentrale
Referentienummer: 2022N098088
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39100000 Meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 750 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
92000000 Cultuur-, sport- en recreatiediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Toelichting: Provincie Limburg wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van terreinmeubilair naast het toeristisch fietsroutenetwerk Limburg voor volgende overheden en organisaties:
• steden en gemeenten in Limburg
• provincie Limburg
• andere wegbeheerders die instaan voor het beheer van wegen die deel uitmaken van het toeristisch fietsroutenetwerk Limburg (zoals: de Vlaamse Waterweg, regionale landschappen,….).
De opdracht kan 2 keer verlengd worden.