2. Procedure
Procedure
Titel: Beheeropdracht opvang Oekraïense ontheemden
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer die zich opstelt als gastheer en zorgverlener om de bewoners van Het Alnovum en Schipperplein een warm welkom te heten, te verzorgen en te begeleiden. Ook fungeert de opdrachtnemer als beheerder van de locatie om alle zaken in de locaties soepel te laten verlopen. Dit omvat de verantwoordelijkheid voor het sociaal, administratief en facilitair beheer van deze opvanglocaties, evenals de zorgverlening en (woon)begeleiding voor Oekraïense ontheemden. Onderhavige aanbesteding richt zich op de totstandkoming van een overheidsopdracht. De duur van de overeenkomst zal een looptijd hebben van twee jaar, ingaande op 1 april 2025 en derhalve eindigen op 31 maart 2027. De overeenkomst kan door de gemeente onder dezelfde contractuele voorwaarden maximaal 2 maal worden verlengd met een periode van telkens een jaar.
Interne identificatiecode: IA2024.07.01
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding vindt plaats conform de “Europese openbare procedure” als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012.De raming van de opdrachtwaarde leidt tot de constatering dat de geraamde totale opdrachtwaarde de actuele Europese drempelwaarde van €750.000 ruim overschrijdt. Er dient op grond van de Aanbestedingswet 2012 en het inkoopbeleid van de gemeente een Europese aanbesteding te worden gevolgd. Omdat sprake is van een Sociale en andere Specifieke (SAS)-dienst, is echter het beperkte Europese regime van toepassing. Beste prijs kwaliteit
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheeropdracht opvang Oekraiense ontheemden
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een overeenkomst met één opdrachtnemer die zich opstelt als gastheer en zorgverlener om de bewoners van Het Alnovum en Schipperplein een warm welkom te heten, te verzorgen en te begeleiden. Ook fungeert de opdrachtnemer als beheerder van de locatie om alle zaken in de locaties soepel te laten verlopen. Dit omvat de verantwoordelijkheid voor het sociaal, administratief en facilitair beheer van deze opvanglocaties, evenals de zorgverlening en (woon)begeleiding voor Oekraïense ontheemden. De duur van de overeenkomst zal een looptijd hebben van twee jaar, ingaande op 1 april 2025 en derhalve eindigen op 31 maart 2027. De overeenkomst kan door de gemeente onder dezelfde contractuele voorwaarden maximaal 2 maal worden verlengd met een periode van telkens een jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de initiële overeenkomst bedraagt twee jaar, ingaande per 1 april 2025 en derhalve eindigen op 31 maart 2027. De overeenkomst kan door de gemeente onder dezelfde contractuele voorwaarden maximaal 2 maal worden verlengd met een periode van telkens een jaar.