Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Geraamde duur
Begindatum: 02/09/2025