2. Procedure
Procedure
Titel: Content - AIP Publishing 2022-2024
Beschrijving: Toegang tot en publicatierechten in diverse tijdschriften Wetenschappelijk onderwijs: Radboud Universiteit, including Radboudumc / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Technische Universiteit Eindhoven /Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie AMC / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam UMC locatie VUmc / Maastricht University, including Maastricht UMC / Universiteit Twente / Technische Universiteit Delft
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Volledige overeenkomst
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs