726264-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst Integraal groenonderhoud en -renovatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Integraal groenonderhoud en -renovatie
Beschrijving: Gemeente Pijnacker-Nootdorp beoogt 1 opdrachtnemer per perceel te contracten voor een raamovereenkomst betreft Integraal groenonderhoud en groenrenovatie. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: 1. Groenonderhoud (percelen 1 t/m 4) Onkruidbeheersing in boomspiegels en beplantingsvakken; Verwijderen natuurlijk afval uit beplantingsvakken en van grasvelden; Beheersen zwerfafval in beplantingsvakken en op grasvelden; Snoeien van beplantingen; Maaien grasvelden en bermen (bermen enkel binnen de bebouwde kom). 2. Groenrenovatie en aanplant (percelen 1 t/m 3) Voorbereidende werkzaamheden; Verwijderen groenvoorzieningen; Grondwerkzaamheden; Transport plantmateriaal; Aanplanten beplanting; Zaaien gras. 3. Regiewerkzaamheden (hand- en spandiensten) (percelen 1 t/m 4)
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Pijnacker-Oost
Beschrijving: Gemeente Pijnacker-Nootdorp beoogt 1 opdrachtnemer per perceel te contracteren voor een raamovereenkomst betreft Integraal groenonderhoud en groenrenovatie.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Pijnacker-West
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Nootdorp
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Delfgauw
Beschrijving: Perceel voorbehouden aan inschrijvers die zich kenmerken als een sociaal ontwikkelbedrijf. Gemeente Pijnacker-Nootdorp beoogt 1 opdrachtnemer per perceel te contracteren voor een raamovereenkomst betreft Integraal groenonderhoud en groenrenovatie.