726304-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Toezichthouder MKB (32-36 upw)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Toezichthouder MKB (32-36 upw)
Beschrijving: Aanleiding van de opdracht Binnen het team MKB is behoefte aan tijdelijke extra capaciteit voor het uitvoeren van reguliere toezicht- en handhavingstaken binnen het kader van de Omgevingswet en aanverwante milieuwetgeving. Hiervoor wordt een toezichthouder MKB ingehuurd. Doel van de opdracht De opdrachtnemer draagt bij aan het effectief uitvoeren van toezicht- en handhavingstaken binnen het MKB-segment, met als doel het bevorderen van naleving van wet- en regelgeving en het waarborgen van een veilige en duurzame leefomgeving binnen de provincie Utrecht. De opdracht richt zich specifiek op het uitvoeren van reguliere controles/hercontroles bij MKB-bedrijven binnen de provincie Utrecht. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor een tijdige, kwalitatieve en volledige uitvoering en afhandeling van deze controles, inclusief rapportage en eventuele opvolging. De functie: • Voert een meertal reguliere minder complexe controles/hercontroles uit bij MKB-bedrijven uit; • Zorgt dat bevindingen, rapportages en administratieve afhandeling volledig en tijdig zijn afgerond; • Zorgt dat eventuele overtredingen conform geldende procedures zijn opgepakt; • Geeft de opdrachtgever periodiek inzicht in de voortgang van de controles. Wat gaat de kandidaat doen: • Het uitvoeren van toezicht- en handhavingstaken binnen het kader van onder andere de Omgevingswet en Wet milieubeheer; • Het zelfstandig uitvoeren en coördineren van controles bij MKB-bedrijven; • Het signaleren van overtredingen en – indien noodzakelijk – handhavend optreden binnen meerdere reguliere beleidsterreinen; • Het opstellen van rapportages, bevindingen en administratieve afhandeling naar aanleiding van uitgevoerde controles; • Het tijdig signaleren wanneer specialistische ondersteuning of juridische expertise noodzakelijk is; • Het geven van voorlichting aan belanghebbenden en het vertegenwoordigen van de Omgevingsdienst Utrecht richting opdrachtgevers, inwoners en bedrijven.
Interne identificatiecode: Vergunning & Handhaving
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000