2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwmanagement Ontwikkelplein Uithuizen
Beschrijving: Gemeente Het Hogeland wil een bouwmanagementbureau inkopen die het gehele technische projectmanagement op zich neemt voor de (ver)nieuwbouw van Het Ontwikkelplein vanaf de aanbesteding voor het ontwerpteam tot en met de nazorgfase. €500.000,-
Interne identificatiecode: H1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71500000 Diensten in verband met de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1