See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Biolaag interferometrie (BLI) systeem voor studie van eiwit-eiwit en eiwit-ligand interacties
Beschrijving: Biolaag interferometrie (BLI) is een labelvrije analytische techniek die toelaat om de bindingsaffiniteit en associatie-/dissociatiekinetiek van biomoleculaire interacties te bepalen. Deze aanbesteding behelst de aankoop van een BLI-instrument dat ons in staat stelt om minstens 8 bindingsgebeurtenissen in parallel te meten, met een minimale consumptie van materiaal en op een temperatuur-gecontroleerde manier. De aanbesteding omvat de aankoop van het instrument en toebehoren en een onderhoudscontract voor de periode van 4 jaar startend vanaf de installatie van het toestel.
Interne identificatiecode: PPP0NS-859/4578/VUB/2024/WE-OSB/001
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/2024/WE-OSB/001_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434500 Biochemische analysatoren
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)