2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud aanplantingen door derden 2025
Beschrijving: Onderhoud aanplantingen door derden 2025
Interne identificatiecode: PPP004-861/4142/OW 2501
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: OW 2501_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid