726625-2025 - Mededinging
Nederland – Bewakingsdiensten – Beheer & onderhoud toegang & toezicht tramsysteem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer & onderhoud toegang & toezicht tramsysteem
Beschrijving: Dde provincie Utrecht is concessieverlener voor het openbaar vervoer (bus en tram) in de regio. Voor de tram is een provinciale organisatie, het Beheer en realisatie OV-assets (BRO), verantwoordelijk als eigenaar van zowel de infrastructuur, ondersteunende systemen als het trammaterieel. BRO draagt zorg voor het onderhoud en de instandhouding van de infrastructuur, de ondersteunende systemen, het trammaterieel en de bijbehorende gebouwen. Deze aanbesteding betreft het beheer en onderhoud van de toegang en het toezicht van het tramsysteem. Om effectief toezicht te houden op de verschillende locaties en de toegang tot de complexen op een passende wijze te reguleren, is een systeem van camera’s en toegangsvoorzieningen geïnstalleerd. Onder het domein Toegang en Toezicht vallen alle technische middelen die onderdeel zijn van dit systeem, zoals controllers, paslezers, camera’s, cameramasten, reisregie en applicaties. De omvang is opgenomen in bijlage 1 Vraagspecificatie + bijlagen
Interne identificatiecode: 24274
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 50610000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beheer en onderhoud toegang en toezicht tramsysteem
Beschrijving: Beheer en onderhoud toegang en toezicht tramsysteem De omvang is opgenomen in bijlage 1 Vraagspecificatie.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst met een initiële looptijd van 48 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht twee maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 24 maanden.