2. Procedure
Procedure
Titel: Assessments
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is om te komen tot een doelmatige en rechtmatige overeenkomst voor het uitvoeren van ontwikkel- en selectieassessments voor de VRK. 200000
Interne identificatiecode: 2025_24
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
Aanvullende classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van de Opdracht betreft het op maat maken en afnemen van assessments, waaronder selectie- en ontwikkelassessments. De VRK heeft verschillende bedrijfsonderdelen die behoefde hebben aan bovenstaande diensten.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van deze aanbesteding is om een Overeenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer. Deze Overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee jaar. De Overeenkomst gaat in op 1 oktober 2026 en eindigt van rechtswege op 1 oktober 2028. De VRK heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst twee keer onder dezelfde voorwaarden te verlengen met een periode van een jaar. In het geval dat de VRK gebruikmaakt van deze verlengingsoptie zal de VRK Opdrachtnemer hierover uiterlijk drie maanden voor het einde van de Overeenkomst schriftelijk in kennis stellen. Indien de VRK geen gebruik maakt van de verlengingsmogelijkheid eindigt de Overeenkomst van rechtswege na het verstrijken van de initiële looptijd.