726853-2026 - Resultaat
België – Handschoenen – Aankoop van handschoenen voor motorrijders (Mocy) ten voordele van de Geïntegreerde Politie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van handschoenen voor motorrijders (Mocy) ten voordele van de Geïntegreerde Politie
Beschrijving: Aankoop van handschoenen voor motorrijders (Mocy) ten voordele van de Geïntegreerde Politie
Interne identificatiecode: 2025R3076
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18424000 Handschoenen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025R3076 - 1
Interne identificatiecode: 1