726928-2024 - Mededinging
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Ophaling aan huis van gft-afval in draagcontainers op het grondgebied van Mirom Roeselare
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ophaling aan huis van gft-afval in draagcontainers op het grondgebied van Mirom Roeselare
Beschrijving: Dit bestek heeft als opdracht de inzameling aan huis van gft-afval op het grondgebied van Hooglede, Houthulst, Koekelare, Kortemark, Langemark-Poelkapelle, Lichtervelde, Moorslede, Roeselare, Staden, Torhout, Wingene en Zonnebeke. Deze inzameling dient tweewekelijks (optie wekelijks vanaf 2028) te worden uitgevoerd. Het gft-afval wordt door de inwoners aangeboden in draagemmers van 25±5 L, die door de opdrachtnemer manueel in de vrachtwagen worden geledigd.
Interne identificatiecode: PPP0HE-640/4090/2024/408
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/408_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90511200 Ophalen van huisvuil