2. Procedure
Procedure
Titel: Reintegratie trajecten Maatschappelijk Fit, Werk Fit en Anderstaligen (3 percelen)
Beschrijving: Reintegratie trajecten Maatschappelijk Fit, Werk Fit en Anderstaligen (3 percelen) Maximale contractwaarde voor gehele periode voor 3 percelen is € 3 miljoen.
Interne identificatiecode: INK25-09-310, ERP10879
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS procedure boven Europees drempelbedrag (>€750.000,-).
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maatschappelijk fit
Beschrijving: Reintegratie trajecten Maatschappelijk Fit - Participatieladder 1/2. Inschrijvingsbedrag dient te liggen binnen de fictieve (minimale/maximale) bandbreedte van desbetreffende perceel. Maximale contractwaarde voor gehele periode (4 jaar * €150.000) * factor 1,5 = € 900.000,- verdeeld over maximaal 2 opdrachtnemers.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Werk fit en arbeidsbemiddeling
Beschrijving: Reintegratie trajecten Werk fit en arbeidsbemiddeling - participatieladder 3/4/5 Inschrijvingsbedrag dient te liggen binnen de fictieve (minimale/maximale) bandbreedte van desbetreffende perceel. Maximale contractwaarde voor gehele periode (4 jaar * €250.000) * factor 1,5 = € 1.500.000,- verdeeld over maximaal 3 opdrachtnemers.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Statushouders en anderstaligen
Beschrijving: Reintegratie trajecten Statushouders en anderstaligen Inschrijvingsbedrag dient te liggen binnen de fictieve (minimale/maximale) bandbreedte van desbetreffende perceel. Maximale contractwaarde voor gehele periode (4 jaar * €100.000) * factor 1,5 = € 600.000,- verdeeld over maximaal 2 opdrachtnemers.
Interne identificatiecode: 3