727273-2024 - Resultaat
Nederland – Medische hulpmiddelen – Wmo hulpmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo hulpmiddelen
Beschrijving: Opdrachtgever wenst twee opdrachtnemers te contracteren. De scope van de opdracht is onder te verdelen in levering, onderhoud en servicedienstverlening van Wmo hulpmiddelen op basis van koop en de levering en aanverwante dienstverlening van deelhulpmiddelen op basis van huur. De Raamovereenkomsten vormen de opdracht waarvan de geraamde opdrachtwaarde € 25.000.000,- is over de gehele looptijd (incl. de verlengopties). De Opdrachtnemers kunnen aan deze verwachtingen geen rechten ontlenen. De totale maximale opdrachtwaarde wordt gesteld op € 37.500.000,- over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties. De Raamovereenkomsten expireren na afloop van het contractjaar waarin de totale maximale opdrachtwaarde van € 37.500.000,- wordt bereikt dan wel, indien de Aanbestedende dienst besluit opnieuw aan te besteden, na een nieuwe definitieve gunning.
Interne identificatiecode: 22.Z.244
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur, 33196100 Hulpmiddelen voor ouderen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.