727299-2024 - Mededinging
België – Meubilair – Raamovereenkomst voor het leveren van 'wijs werken' meubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van 'wijs werken' meubilair
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van 'wijs werken' meubilair
Interne identificatiecode: PPP0HZ-5631/4950/SLS/2024/038 - ID5631
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: huiskamertafel
Beschrijving: huiskamertafel
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Vergadertafel stahoogte
Beschrijving: Vergadertafel stahoogte
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_2
Perceel: LOT-0003
Titel: bijzettafel
Beschrijving: bijzettafel
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_3
Perceel: LOT-0004
Titel: poef
Beschrijving: poef
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_4
Perceel: LOT-0005
Titel: concentratiewerkplek
Beschrijving: concentratiewerkplek
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_5
Perceel: LOT-0006
Titel: modulaire bibliotheekrek
Beschrijving: modulaire bibliotheekrek
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_6
Perceel: LOT-0007
Titel: zitmeubilair
Beschrijving: zitmeubilair
Interne identificatiecode: SLS/2024/038_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Treinbank
Beschrijving: Treinbank
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Ophangrek
Beschrijving: Ophangrek
Interne identificatiecode: SLS/2024/038 - ID5631_9