Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/01/2023Einde: 01/01/2025
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Optioneel kan de opdracht met 2 jaren worden verlengd.