2. Procedure
Procedure
Titel: Integraal Beheersysteem Openbare Ruimte
Beschrijving: Spaarnelanden wenst een Integraal Beheersysteem Openbare Ruimte geleverd te krijgen van Contractant. De koppeling met het systeem van de gemeente Haarlem is een belangrijk onderdeel van de dienstverlening. €50.000 per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Contractant voor de duur van drie (3) jaren met de mogelijkheid om driemaal te verlengen met maximaal twaalf (12) maanden per keer voor het leveren van een integraal beheersysteem Openbare Ruimte.