727668-2026 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Studieopdracht herinrichting Bezoekerscentrum De Doornpanne te Koksijde
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Studieopdracht herinrichting Bezoekerscentrum De Doornpanne te Koksijde
Beschrijving: De opdracht betreft de volledige studie voor de herinrichting van het Bezoekerscentrum De Doornpanne van drinkwaterbedrijf Aquaduin te Koksijde.
Interne identificatiecode: 2026/43243/TR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026/43243/TR - 1
Interne identificatiecode: 1