See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van wettelijke keuringen in Vlaanderen
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het verlenen van de diensten voor de wettelijke keuring van elektrische installaties en hefwerktuigen in Vlaanderen en omvat o.m. het uitvoeren van indienststellingskeuringen van nieuwe installaties, het uitvoeren van periodieke keuringen van elektrische, elektromechanische en/of mechanische installaties en de opmaak van o.m. risicoanalyses e.
Interne identificatiecode: EC/2024/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: EC/2024/1 - 1
Beschrijving: EC/2024/1: Uitvoeren van wettelijke keuringen in Vlaanderen
Interne identificatiecode: 1